S.Daukanto g. 66, LT87104 Telšiai
Tel. 8 444 69245
Faksas 8 444 60610
El. paštas: pastas@telsiurk.lt
180102694; LT 801026917

Juridinių asmenų registras

LT
Apie įmonę

Įmonės istorija

Darbuotojai

Iš kolektyvo gyvenimo

Darbuotojų paieška

Struktūra ir kontaktai

Valdyba

Direktorius

Struktūra

Kontaktai

Įmonės veikla

Nuostatai

Vadovaujančių darbuotojų darbotvarkės

Įmonės finansinių ataskaitų rinkiniai

Informacija apie darbo užmokestį

VĮ „Telšių regiono keliai“ 2017 m. veiklos rodikliai

Veiklos sritys

Kelių priežiūra žiemą 2017 m.

Kelių priežiūra vasarą 2017 m.

Kelių remonto darbai

Paslaugos

Planai

Žvyrkelių asfaltavimas

Saugaus eismo inžinerinių priemonių diegimas

Kelių tarnybos

Telšių kelių tarnyba

Plungės kelių tarnyba

Mažeikių kelių tarnyba

MATYK IR BŪK MATOMAS

MATYK IR BŪK MATOMAS!

 

      Lyginant su šviesiuoju paros metu, rizika  pakliūti į nelaimingą atsitikimą tamsoje tiek pėstiesiems, tiek dviratininkams padidėja keletą kartų. Einant be atšvaito neapšviestu keliu, rizika patekti į nelaimingą atsitikimą išauga iki aštuonių kartų, palyginti su šviesą atspindintį atšvaitą prisisegusiu pėsčiuoju.

     Dauguma nelaimių pėstieji patiria pereidami kelią arba gatvę, eidami neapšviestu kelkraščiu arba važiuojamosios dalies kraštu. Pavojingiausios situacijos pėstiesiems ir dviratininkams yra tamsoje, kai automobiliai, įjungę trumpąsias šviesas, prasilenkia. Jei eismo dalyviai neturi prisisegę ar pritvirtintų šviesą atspindinčių atšvaitų, juos automobilio vairuotojai pastebi tik prieš keletą dešimčių metrų, jei su atšvaitais - prieš 150 metrų. Važiuojant su tolimosiomis šviesomis, su šviesą atspindinčiais atšvaitais eismo dalyviai matomi iš 300 metrų, o judantieji be atšvaitų pastebimi tik prieš 100 metrų.

     Primename, kad pėstieji šviesą atspindinčius atšvaitus turi prisitvirtinti prie drabužių dešinėje pusėje. Keliu pėstieji turi eiti tik kaire puse, kad matytų artėjančius automobilius ir suspėtų laiku pasitraukti į šalį.

     Dviračio ar mopedo gale turi būti raudonas šviesos atšvaitas, iš abiejų šonų - oranžiniai šviesos atšvaitai, pritvirtinti prie ratų stipinų. Važiuojant keliu tamsiu paros metu arba esant blogam matomumui, priekyje turi degti baltos šviesos žibintas. Vadeliojamo vežimo priekyje turi būti balti, iš šonų - oranžiniai, gale - raudoni šviesos atšvaitai, pritvirtinti gerai matomose vietose ir pažymintys kraštinius vežimo gabaritus.

     Tad matykime ir būkime matomi gatvėje ar kelyje.

 

 

Spausdinti
© 2017 VĮ „Telšių regiono keliai“. Visos teises saugomos.    |    TVS: JustPageIT   |    Sprendimas: LITS